top of page

Bolluk Bereket Enerjisi

Güncelleme tarihi: 23 Mar 2022


Bolluk ve bereketinizi artırmak için öncelikle bolluk ve bereketin diğer her şey gibi bir enerji olduğunu anlamalısınız. Maddi sorunları olan birisi KITLIK enerjisine sahiptir. Bu kişi daha fazla para talep ettiğinde aslında daha fazla enerji talep ediyordur. Talep edilen enerji BOLLUK enerjisidir. Yani aslında kendinizde az olan paradan fazlasını değil, sahip olduğunuz enerjiden fazlasını istiyorsunuzdur.

Her insanın kendisine özel bir enerji alanı vardır. Kişisel enerjiniz sizin yaşam deneyimlerinizi, yaşam deneyimleriniz de kişisel enerjinizi etkiler. Yani enerjinizi değiştirdiğinizde yaşamınız da değişecektir. Her an seçim şansınız ve istediğiniz enerjiyi seçebilme gücünüz var. Bilinçli olarak hayatınıza daha fazla bolluk ve bereketi seçtiğinizde aslında enerjinizi değiştirmeye seçiyorsunuz.

Hayatınıza bolluk ve bereket enerjisini davet etmek için öncelikle kendi enerjinizde değişiklikler yapmalısınız. Bu değişim sürecini kendi içinize dönerek arınmanız, hatalı kök inançlarınızı ve zihinsel tutumlarınızı değiştirmeniz gerekmektedir. Bir kişinin enerjisini değiştiren o kişinin duygu ve düşünceleridir. Düşünceler realitenizi yaratır. Yaratmak istediğiniz realitenizi seçin ve enerjinizi (düşüncelerinizi) değişitirin.78 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör
bottom of page