top of page

40 GÜNLÜK BOLLUK BEREKET PLANI

Güncelleme tarihi: 23 Mar 2022


40 Günlük bolluk ve Bereket Planı, zihin sistemimizde evrensel bolluğa ve berekete sistemimizi kapatan, sahip olmak istediğimiz bolluğu, bereketi engelleyen limitleyici düşünce alışkanlıklarını dönüştürmek üzere John Randof Prize tarafından oluşturulmuş 40 günlük bir plandır.

40 günlük süreç içinde herhangi bir mola vermek, fikir etrafında biriken enerjiyi serbest bırakır; dolayısıyla 40 gün boyunca her gün bu planı inançla uygulamak gerekli. Eğer sadece bir gün bile atlarsanız, programa en baştan başlamanız gerekecek.

Bu bölümü her gün 1 kez okuyun

Bugün …/…/…

Paranın kaynağım ve desteğim olduğuna inanmayı bırakıyorum. Artık yaşamımdaki tek otoritenin ve yaratıcı gücün içimdeki MASTER olduğunu onaylıyor ve kabul ediyorum. Şu anda koşulsuz ve sınırsız bolluk ve berekete inanıyor, böylelikle ihtiyaçlarımın gerçek kaynağı ile aramdaki bağı güçlendiriyorum. Her birimizin yaşayan, bedenlenmiş Ruhsal Varlıklar olduğumuzu ve mükemmel gerçeği yaratıyor olduğumuzu kabul ediyor ve bu gerçeği hatırlayarak kendi gücümü onaylıyorum. Ölümlü illüzyonun bizlerin büyümesi ve gelişmesi için yaratılmış olduğunu görüyor ve bu farkındalıkla kendi gücümü ve içimdeki sınırsız bolluk ve bereket enerjisini onaylıyorum. Bugün insanlığımı onurlandırıyor, bir insan olmanın getirdiği tüm güzellikleri ve neşeyi kabul ediyorum. Ben yaratıcının beni yarattığı gibi; bedenlenmiş mükemmel bir Ruhsal Varlığım. Özüm, kaynağım ve desteğim yaratıcının uzantısı olan içimdeki Yaratıcı Güç, içimdeki MASTER. Bunu biliyor, kabul ediyor ve onaylıyorum.

Bu bölümü 3 kez okuyun (1.gün-11.gün-21.gün-31.gün)

1. Tanrı sınırsız. Bol. O evrensel, her yerde ve her zaman var olan sınırsız ve zengin madde. Bu sürekli var olan ve veren sınırsız bereket kaynağı “Ben” olarak bireyselleştirilmiş, biçimlendirilmiş. Benim gerçeğim bu. Bu bölümü 3 kez okuyun (2.gün-12.gün-22.gün-32.gün)

2. Zihnimi ve kalbimi; içimdeki evrensel bilinç “Ben bilinci”nin, tüm iyiliklerin ve güzelliklerin tek kaynağı ve maddesi olduğunun farkına varmak, anlamak ve bilmek için tamamen açıyorum. Bu bölümü 3 kez okuyun (3.gün-13.gün-23.gün-33.gün) 3. İçimdeki varlığın bol bereket enerjim olduğunun farkındayım. Sınırsız bereket zihninin sürekli akışının farkındayım. Farkındalığım bu bilinç sayesinde gerçeğin ışığıyla dolu. Bu bölümü 3 kez okuyun (4.gün-14.gün-24.gün-34.gün) 4. Tanrısal varlığımın, içimdeki master’ın tek kaynağım olduğunun farkındalığı içerisinde zihnime ve doğal duygularıma yüksek bilincin maddesini akıtıyorum. Bu madde benim kaynağım. İçimdeki Tanrısal varlığa; master’a olan farkındalığım benim gerçek kaynağım. Bu bölümü 3 kez okuyun (5.gün-15.gün-25.gün-35.gün) 5. Para benim kaynağım değil. Hiç kimse, yer ve durum benim kaynağım değil. İçimdeki sürekli evrensel zihnin sürekli var edici hareketine olan farkındalığım, anlayışım ve bilgim benim gerçek kanyağım. Bu gerçeğe olan farkındalığım sınırsız, böylece kaynağım sınırsız. Bu bölümü 3 kez okuyun (6.gün-16.gün-26.gün-36.gün) 6. İçimdeki kaynak ihtiyaçlarıma ve arzularıma göre sürekli ve devamlı olarak şekilleniyor ve yeni tecrübeler yaratıyor. Ve hareket halindeki kaynak kanunlarına göre herhangi bir ihtiyacım ve karşılanmamış bir arzum olması mümkün değil. Bu bölümü 3 kez okuyun (7.gün-17.gün-27.gün-37.gün) 7. Evrensel bilinç olan “Ben Bilinci” gerçek doğası olan bereketi sürekli olarak ifade ediyor. Bu onun sorumluluğu, benim değil. Benim tek sorumluluğum bu gerçeğin farkında olmak. Bu yüzden kendimi tamamen rahat bırakmaya ve Tanrı’nın yaşamımdaki ve tüm ilişkilerimdeki tatminkar bereket enerjisi olarak oluşmasına izin vermeye kesinlikle kararlıyım. Bu bölümü 3 kez okuyun (8.gün-18.gün-28.gün-38.gün) 8. İçimdeki yüksek bilincin sınırsız kaynağım olduğuna dair farkındalığım kaybettiğim yılları geri getirmeye, yaşamımdaki her şeyi yenilemeye ve beni bol bereket enerjisinin yüksek yoluna yükseltmeye yeterli. Yüksek bilincime olan bu farkındalık, anlayış ve bilgi yaşamımda arzulayabileceğim gözle görülen tüm şekil ve tecrübelerde var oluyor. Bu bölümü 3 kez okuyun (9.gün-19.gün-29.gün-39.gün) 9. İçimdeki Tanrısal varlığımın tamamıyla tatmin edici oluşunun farkında olduğumda tamamen tatminkarım. Bu gerçeğin şu anda farkındayım. Yaşamın sırrını buldum ve evrensel bereket enerjisinin yaşamımda ebediyen var olduğu bilinci ile rahatlıyorum. Tek yapmam gereken evrensel bilincime bana kolayca, rahatça, hiçbir şeye ihtiyacı olmadan akan yaratıcı enerjinin akışının, radyasyonun farkında olmak. Şu an farkındayım. Şu an akıştayım.

Bu bölümü 3 kez okuyun (10.gün-20.gün-30.gün-40.gün) 10. Zihnimi ve düşüncelerimi “bu Dünya”dan uzaklaştırıyorum ve tüm dikkatimi yaşamımdaki bolluğun tek yaratıcısı olan içimdeki Tanrı’ya yönlendiriyorum. İçsel varlığımın finansal ilişkilerimdeki tek akış olduğunun ve gözle görülen her şeyin tek maddesi olduğunu görüyor ve kabul ediyorum. Yaşam kaderimi içimdeki bereket kanunlarının akışına teslim ediyorum. Sevgiyle..
115 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör
bottom of page